Ja Motocyklista

Drodzy Motocykliści

Na wstępie chcielibyśmy wszystkich serdecznie przeprosić, ale z przyczyn od nas niezależnych po raz kolejny zostaliśmy zmuszeni przełożyć otwarcie wystawy ‚Ja, Motocyklista’, która powstała dzięki Waszemu czynnemu udziałowi!

Podzielamy Wasze zniecierpliwienie faktem, że nie możecie zobaczyć efektów naszej pracy, że kampania do tej pory jeszcze nie ruszyła. Jak dobrze wiecie, trudno jest nam, motocyklistom, przebić się przez struktury władzy i decyzje administracyjne. Z tego powodu, w gorącym okresie przed mistrzostwami EURO 2012, z przyczyn politycznych zostaliśmy wstrzymani z rozpoczęciem kampanii. Na tydzień przed planowaną inauguracją, otrzymaliśmy cofnięcie pozytywnej decyzji z Zarządu Dróg Miejskich, dotyczącej terminu i miejsca wystawy.

Zdajemy sobie sprawę, iż wielu z Was wątpi w rozpoczęcie kampanii, a część, być może czuje się oszukana. Pragniemy Was jednak zapewnić, że pomimo trudności nie zamierzamy się poddać! Nadal stukamy do drzwi zamkniętych i wydeptujemy ścieżki po to, aby kampania ‚Ja, Motocyklista’, niezależnie od czynników zewnętrznych, rozpoczęła się z początkiem lipca.

Wiemy, że część z Was będzie już z pewnością na wakacyjnych wojażach. ‚Ja, Motocyklista’ pojawi się jednak we wszystkich źródłach przekazu oraz w internecie. Będziecie mogli na spokojnie zobaczyć materiał w sieci – na stronie kampanii oraz profilu fb. Planujemy ponadto pokazać efekty naszych prac, w innych miastach Polski. Być może zatem natraficie na swoje zupełnie w innej części kraju! Wszelkie aktualności będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej oraz na profilu fb.

Prosimy raz jeszcze wszystkich Was o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości.

Nie zawiedziemy! Kampania ‚Ja, Motocyklista’ wkrótce ujrzy światło dzienne!
Fundacja Jednym Śladem oraz Torres-Art.