Nasi Ratownicy

Desktop

Jarosław Florkiewicz

Motocyklista od dziecka. Zakochany w offroadzie, fan wszystkiego co ma koła. Na co dzień zamiast ludzi naprawia maszyny. Ratownik KPP

Sebastian Barcz

Sebastian Barcz

Jak sam o sobie mówi, zajmuje się nie psuciem niczego co ciężką pracą udało się zbudować innym. Jedna z osób, która nie musi mieć celu, wystarczy mu mapa. Ratownik KPP.

Jacek Czuba

Jacek Czuba

Na co dzień pracuje w banku. Lubi jeździć na wszystkim co ma dwa koła, z silnikiem lub bez. Na motocyklu od 2015.

Desktop

Wiesław Godleś

Pasjonat jazdy motocyklem i samochodem. Sympatyk gór i jaskiń, na co dzień związany z branżą telekomunikacyjną. Ratownik KPP.

Desktop

Pamela Idźkowska

Z zawodu inżynier bezpieczeństwa pracy. Stoi na straży przestrzegania przepisów bhp w pracy, a nawet poza nią :). Wstrzymała pracę na nie jednym rusztowaniu . Lubi promować wszystko co bezpieczne i wszystko co medyczne :). Doskonali umiejętności ratownicze, aby jak najlepiej pomagać poszkodowanym. W wolnych chwilach lubi pływać kajakiem, spacerować z psem, przeczytać dobrą książkę, od niedawna też wspinać.

Krzysztof Pruszynski

Krzysztof Pruszyński

Miłośnik żeglarstwa i jazdy motocyklem. Pasjonat ratownictwa. Na co dzień coś buduje, modernizuje. Ratownik KPP.

Milena Rudnicka

Milena Rudnicka

Nieustanny pracoholik. W przerwach od pracy realizuje się w podróżach po całym świecie oraz spełnianiu marzeń. Ratownik KPP

Robert Rudnicki

Robert Rudnicki

Zapalony motocyklista na co dzień związany z branżą IT. Miłośnik wszystkiego czym można się przemieszczać, w szczególności motoryzacji. Ratownik KPP

Paweł Żaba Szpala

Paweł Szpala

Motocyklista, którego poza jazdą na dwóch kołach, jak znajdzie trochę czasu można znaleźć pod wodą, na nartach lub rowerze. Niepoprawny i niereformowalny optymista. Ratownik KPP.

Łukasz Świątek

Łukasz Świątek

Zawodowo programista baz danych, prywatnie motocyklista i początkujący spadochroniarz. Do grupy ratowniczej dołączył zainspirowany filmem z przejazdu MotoAmbulansu. Ratownik KPP.

Comments are closed