Nasi Ratownicy

Paweł Żaba Szpala

Paweł Szpala

Motocyklista, którego poza jazdą na dwóch kołach, jak znajdzie trochę czasu można znaleźć pod wodą, na nartach lub rowerze. Niepoprawny i niereformowalny optymista. Ratownik KPP.

Desktop

Wiesław Godleś

Pasjonat jazdy motocyklem i samochodem. Sympatyk gór i jaskiń, na co dzień związany z branżą telekomunikacyjną. Ratownik KPP.

Sebastian Papaj Pajewski

Sebastian Pajewski

Ratownik KPP pragnący nieść pomoc innym i promować świadomą jazdę na motocyklu. Miłośnik sportów walki i pasjonat motocykli. Na co dzień szef kuchni w warszawskim Bistro.

Krzysztof Bilski

Krzysztof Bilski

Mototurysta, chętnie przeznaczyłby więcej czasu na siedzenie w siodle niż na sen czy obowiązkowe czynności ku chwale korporacji. Informatyk i ratownik KPP.

Łukasz Świątek

Łukasz Świątek

Zawodowo programista baz danych, prywatnie motocyklista i początkujący spadochroniarz. Do grupy ratowniczej dołączył zainspirowany filmem z przejazdu MotoAmbulansu. Ratownik KPP.

Sebastian Barcz

Sebastian Barcz

Jak sam o sobie mówi, zajmuje się nie psuciem niczego co ciężką pracą udało się zbudować innym. Jedna z osób, która nie musi mieć celu, wystarczy mu mapa. Ratownik KPP.

Karolina Zaperty

Karolina Zaperty

Od 9:00 do 17:00 zajmuje się liczeniem. Prywatnie przemierza długie dystanse i co 50 km robi przerwę na dobrą książkę lub odpoczywa w kinowym fotelu. Żywo zainteresowana prowadzonymi działaniami w Fundacji chce zostać na dłużej. Ratownik KPP.

Beata Matysek

Beata Matysek

Z zawodu i pasji, pielęgniarka. Chce wspierać wszelkie działania medyczne w Fundacji. Kocha muzykę i taniec, interesuje się psychologią i fotografią.

Maciej Godleś

Maciej Godleś

Pasjonat motocykli. Lubi spędzać czas na górskich szlakach. Dobra książka towarzyszy mu prawie wszędzie. Chce być ratownikiem aby pomagać innym w każdej sytuacji oraz zgodnie z ideą FJŚ promować bezpieczeństwo. Ratownik KPP.

Aleksandra Kamińska

Do Fundacji dołączyła w 2016 roku. Na co dzień zawodowo ratuje psychikę, a w wolnych chwilach z pasji ratuje też ciało. Odpoczywa wspinając się, albo wędrując z psem po lesie. Kocha przyrodę, zwierzęta, wolność i motocykle. Ratownik KPP.

Emil Barwaniec

Nie lubi asfaltu, chyba że słabej jakości, co oznacza, że jest tam gdzie lubi być najbardziej, czyli na jakimś zadupiu 🙂 Uwielbia podróżować na motocyklu, najlepiej bez żadnego planu i obojętnie na jakim motocyklu, byle jechać. Ratownik KPP.

Karol Zagożdżon

Członek Fundacji od 2016 roku. Z zamiłowania fotograf i motocyklista. Zawodowo doradca finansowy. Ratownik KPP.

krzepecki

Krzysztof Rzepecki

Założyciel Fundacji Jednym Śladem. Motocyklista, zawodowo związany z Mediami. Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa motocyklistów na polskich drogach. Ratownik KPP i kierowca MotoAmbulansu.

wszczygielski

Wojciech Szczygielski

Viceprezes Fundacji Jednym Śladem. Urodzony w "kasku" motocyklista i miłośnik kierowania każdego rodzaju pojazdem posiadającym silnik. Ratownik KPP oraz kierowca MotoAmbulansu.

mszlezak

Mariola Szlęzak

Ratownik KPP od początku istnienia Fundacji. Motocyklistka, której nie straszny żaden ostry zakręt. Od 2012 r. jeździ na Harleyu-Davidsonie. Pasjonatka dobrej kuchni i zdrowego stylu życia.

psobocinski

Piotr Sobociński

Motocyklista i kierowca samochodu. Miłośnik podróży, nurkowania i pasjonat Ratownictwa. Ratownik KPP.

mcalka

Marta Całka

Miłośniczka tańca, weganizmu i wiecznego optymizmu. Szczególnie zakochana w off roadzie, na wyraz czego włosy ma w kolorze KTM. Ratownik KPP.

Comments are closed