Allianz

Koleżanki i Koledzy,

Allianz przygotował nowoczesne rozwiązanie dla nas motocyklistów, które zapewnia wsparcie w razie nieszczęśliwego wypadku.

W zależności od wybranego zakresu ochrony, Allianz wypłaci świadczenie w przypadku odniesienia obrażeń w nieszczęśliwym wypadku, pobytu w szpitalu, jak również śmierci. Każdy z nas może wybrać odpowiedni pakiet dostosowany do swoich potrzeb, jak i potrzeb swoich najbliższych, ponieważ także oni mogą być włączeni do tego programu. Umowa zawierana jest na rok i to od nas zależy czy będziemy chcieli ją przedłużyć na kolejne 12 miesięcy, kontynuować ubezpieczenie na dotychczasowych warunkach, bądź wybrać inny jego wariant.

Składka ubezpieczeniowa może być opłacona za cały rok z góry, bądź w ratach – miesięcznie, kwartalnie lub półrocznie. Jej wysokość zależy od wybranego pakietu, wariantu sumy ubezpieczenia oraz zakresu ochrony. Dla przykładu w podstawowym wariancie ubezpieczenie dla jednej osoby kosztować będzie rocznie od 362 zł, czyli mniej niż 1 zł dziennie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami OC, AC, NNW, u naszego kolegi Piotra Sobocińskiego tel. 609733866 e-mail: piotr.sobocinski@wp.pl