Zespół Fundacji Jednym Śladem

Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku gdy grupa motocyklistów postanowiła działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach oraz by zmienić negatywny wizerunek motocyklistów, utrwalany w Polsce głównie poprzez stereotypy.

Fundację Jednym Śladem założył Krzysztof Rzepecki. Pierwotnie poza Fundatorem w jej skład wchodzili: Gabriel Kossowski, Mariola Szlęzak, Aleksandra Żelazny, Wojciech Szczygielski oraz Krzysztof Sutkowski. Obecnie, po dziewięciu latach aktywnej działalności, Fundacja składa się z 17 członków i wielu pomocnych ludzi dookoła.

krzepecki

Krzysztof Rzepecki

Prezes

Założyciel oraz prezes Fundacji. Na motocyklu pokonuje kilkadziesiąt tysięcy kilometrów rocznie. Zawodowo związany z Mediami. Jego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa motocyklistów na polskich drogach.

gkossowski

Gabriel Kossowski

Wiceprezes

Wiceprezes od samego początku. Racjonalizatorski głos Fundacji. Jeździ motocyklem już tak długo że nie pamięta kiedy zaczął ale jest pewien że będzie jeździł do końca świata i jeden dzień dłużej.

wszczygielski

Wojciech Szczygielski

Wiceprezes

Urodzony w "kasku" motocyklista i miłośnik kierowania każdego rodzaju pojazdem posiadającym silnik. Jako najważniejsze założenia Fundacji, uważa "Wioząc Życie" oraz wprowadzenie zgody na jazdę buspasami dla motocykli i skuterów.

mszlezak

Mariola Szlęzak

Członek 

W Fundacji od początku a nawet dłużej. Odpowiedzialna za kwestie formalne i prawne oraz koordynację projektów. Jeździ od 2012 r. na Harleyu Davidsonie.

O mnie

Agata "Nutka" Lewandowska

Przewodnicząca Rady Fundacji

Z wyboru i pasji związana z branżą motoryzacyjną. Pasjonatka fotografii, koni mechanicznych i uśmiechniętego stylu życia.  W życiu i w Fundacji stara się udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Koordynatorka działań FJŚ oraz projektów, m.in. "MotoMikołajki.pl", "Świeć przykładem Nocą", wprowadzenia motocykli na buspasy w Warszawie. W FJŚ od 2014 roku.

psobocinski

Piotr Sobociński

Członek

Z Fundacja związany od 2011 roku po przypadkowym spotkaniu z prezesem. Motocyklista i kierowca samochodu. Miłośnik podróży, nurkowania i pasjonat Ratownictwa.

Desktop

Wiesław Godleś

Członek Rady Fundacji

Dołączył do Fundacji w 2014 roku. Pasjonat jazdy motocyklem i samochodem. Sympatyk gór i jaskiń, na co dzień związany z branżą telekomunikacyjną. W Fundacji obrał sobie za cel promowanie bezpiecznego poruszania się po drodze zwłaszcza u ludzi młodych, zaczynających swą przygodę z jednośladem czy samochodem. 

Sebastian Barcz

Sebastian Barcz

Członek

Do Fundacji dołączył w 2014 roku jako wolontariusz. Jak sam o sobie mówi, zajmuje się nie psuciem niczego co ciężką pracą udało się zbudować innym członkom Fundacji. Człowiek od zadań technicznych, zdeterminowany na działanie.  Jedna z osób, która nie musi mieć celu, wystarczy mu mapa. 

patrykpoczęty

Patryk Poczęty

Dzień bez dobrego uczynku to dla niego dzień stracony. Motocyklista określający swoją pasję jako synonim wolności. Student ratownictwa medycznego i kierowca MotoAmbulansu.

Paweł Żaba Szpala

Paweł "Żaba" Szpala

Członek

Dołączył do Fundacji w 2014 roku. Zawodowo buduje, a czasami też burzy. Poza jazdą na dwóch kołach, jak znajdzie trochę czasu można go znaleźć pod wodą, na nartach, rowerze. Optymista, niepoprawny i niereformowalny.  

Karolina Zaperty

Członek Rady Fundacji

Od 9:00 do 17:00 zajmuje się liczeniem. Prywatnie przemierza długie dystanse i co 50 km robi przerwę na dobrą książkę lub odpoczywa w kinowym fotelu. Żywo zainteresowana prowadzonymi działaniami, w Fundacji chce zostać na dłużej.

 

Krzysztof Bilski

Krzysztof Bilski

Członek

Mototurysta, chętnie przeznaczyłby więcej czasu na siedzenie w siodle niż na sen czy obowiązkowe czynności ku chwale korporacji. Informatyk.  

Beata Matysek

Członek

Z zawodu i pasji, pielęgniarka. Chce wspierać wszelkie działania medyczne w Fundacji. Kocha muzykę i taniec, interesuje się psychologią i fotografią.

 

mcalka

Marta Całka

Członek

Dołączyła do FJŚ po kampanii „Ja motocyklista”. Szczególnie zakochana w off roadzie. Na wyraz tego włosy ma w kolorze KTM. Poza tym miłośniczka tańca, weganizmu i wiecznego optymizmu.

lmezyk

Łukasz Mężyk

Z wykształcenia inżynier lotnictwa, pracuje w Politechnice Warszawskiej. Motocyklista od 2009r. Preferuje jazdę rekreacyjno - turystyczną. O Fundacji usłyszał niedługo po jej powstaniu i od razu spodobał mu się pomysł kursów pierwsze pomocy. Oczywiście przeszedł przeszkolenie i postanowił pomóc w działaniach Fundacji.

azelazny

Aleksandra Żelazny

Motocyklistka i kierowca samochodu, biegaczka, pasjonatka gór, dobrej kuchni i uśmiechniętego stylu życia. W Fundacji za główny cel obrała sobie zmianę świadomości użytkowników dróg.

Aleksander Lipowski

Aleksander Lipowski

Członek do 2016 r.

Miłośnik turystyki motocyklowej, płetwonurkowania i ratownictwa. Dumny ojciec dwójki bardzo młodych motocyklistów. Swoją przygodę z Fundacją rozpoczął od udziału w kampanii "Ja motocyklista".  Dołączył do Fundacji w 2014 roku. Zawodowo zajmuje się doradztwem i zarządzaniem w IT oraz szkoleniami. 

ddawidczyk

Dariusz Dawidczyk

Członek do 2015 r.

Do Fundacji dołączył w 2013 roku. Pasjonat motoryzacji. Nie znosi złośliwości na drodze. Z Fundacją wiąże ogromne nadzieje, zależy mu na zwiększaniu bezpieczeństwa i świadomości użytkowników dróg.

Mateusz Godleś

Mateusz Godleś

Członek do 2016 roku

Strażak Ochotnik, motocyklista od kilku lat, lubiący wspinać się na skałach. Pełen energii i entuzjazmu młodzieniec. Do Fundacji wstąpił w 2015 roku, z myślą o propagowaniu bezpiecznej jazdy i z celem nauczania społeczeństwa jak ratować ludzkie życie. 

akozlowski

Comments are closed