Szkolenie Pierwszej Pomocy

Mimo iż wielu z nas pożegnało i zamknęło już sezon motocyklowy oraz codzienne „latanie” po mieście, to pewne umiejętności które wszystkim nam są niezbędne możemy zdobywać i utrwalać przez cały rok. Dlatego też zapraszamy Was na kolejną turę szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i zabezpieczania miejsca zdarzenia drogowego.

Wiedza, z którą zapoznacie się na naszych kursach, będzie niezbędnym minimum, dzięki któremu będziecie mogli ocalić ludzkie życie w sytuacji zagrożenia. Przy niewielkim wysiłku będziecie mogli osiągnąć tak wiele. A czego do tego potrzebujecie ? Tylko sześciu godzin wolnego czasu i szczerych chęci.

Kurs obejmuje krótki teoretyczny wstęp i kilka godzin ćwiczeń praktycznych, na które składają się między innymi: zabezpieczenie miejsca wypadku, resuscytacja krążeniowo – oddechowa, ewakuacja poszkodowanego z pojazdu, urazy motocyklowe i wiele wiele innych niezbędnych ćwiczeń.

Dla tych którzy chcą jednak zgłębić więcej wiedzy i profesjonalnie zająć się udzielaniem pierwszej pomocy zapraszamy na kursy zaawansowane, dzięki którym w przyszłości uczestnicy będą mieli możliwość wstąpienia w odpowiednie struktury i przystąpienie do egzaminu z kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Maile ze zgłoszeniami prosimy kierować na adres: szkolenia@jednymsladem.com.pl

Koszt kursu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej to 70 PLN, w zamian otrzymujecie pakiet niezbędnej wiedzy, materiały szkoleniowe oraz kartę „Pierwsza Pomoc”.

Wolne terminy już w listopadowe weekendy.

7

8