Warsaw Motorcycle Show / I edycja

Warsaw Motorcycle Show – targi motocyklowe i festiwal tatuażu. Na początku marca, dzieki uprzejmości Yamaha motor mieliśmy przyjemność uczestniczyć w I edycji Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie.
Na wystawie odbyły się premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, BMW, Harley – Davidson, KTM, Triumph, Husqvarna i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi wielbicielami jednośladów, zlot motocyklowy, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także niezwykły i pełen wrażeń Festiwal Tatuażu 3. Warsaw Tattoo Days z udziałem 300 mistrzów tatuażu z Polski i zagranicy – to wszystko czekało na odwiedzających targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show, w dniach 2-4 marca 2018, w Ptak Warsaw Expo. Partnerem imprezy jest Yamaha.
Targi skierowane były zarówno do branży, jak i wszystkich miłośników jednośladów. Wystawa została podzielona na strefy: Importerów, Retro, Custom, Kobiet, Klubów i Zrzeszeń Motocyklowych i Edukacyjną oraz festiwal tatuażu.