Track Day PARAmoto na Torze Łódź – zabezpieczenie medyczne

14141503_1303838799656302_5771848299093589764_n
3 września mieliśmy przyjemność po raz kolejny zabezpieczać imprezę organizowaną przez Szkołę Motocyklistów PARAmoto. Tym razem Track Day odbył się na nowo powstałym torze w Łodzi jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem.
Track Day to 7 godzin świetnej zabawy, gdzie w bezpiecznych warunkach można ćwiczyć wybrane elementy jazdy motocyklem przy prędkościach użytkowych, niedostępnych na żadnym placu manewrowym. Track Day to wielokrotne, cykliczne pokonywanie tych samych zakrętów, co umożliwia ich badanie oraz szukanie właściwej metody ich pokonania. Pozwala ćwiczyć hamowanie, pozycję i umiejętność patrzenia w zakręt. Powtarzalność daje możliwość dostrzeżenia oraz korygowania błędów. Nie ma znaczenia czy jeździsz skuterem, choperem czy supersportem. Track Day to propozycja dla każdego, kto ma motocykl i chciałby jeździć lepiej i bezpieczniej!
Za kazdym razem, Track Day, jest prowadzony przez licencjonowanych instruktorów techniki jazdy. Wszelką pomocą służy Wam cały zespół PARAmoto oraz ratownicy z Fundacji jednym Śladem.