Time Attack x Yamaha Motor Poland – tor Radom

Time Attack x Yamaha Motor Poland. Czym jest Time Attack? Rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów okrążeń i szlifowaniu swoich umiejętności. Dlaczego warto brać udział? Spotkasz się z ludźmi kochającymi jeździć na motocyklach, uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów, bezpiecznie podszkolisz swoje umiejętności, zobaczysz FJŚ nie tylko w roli obstawy medycznej ale i spotkasz się z nami podczas jazd po torze. Partnerami cyklu Time Attack w 2018 roku są Yamaha Motor, Fiat i Abarth. Do zobaczenia podczas kolejnego wydarzenia!

Czym jest TimeAttack ?

Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Dzięki temu każdy będzie mógł porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce będziemy nawzajem podkręcać tempo i podnosić swoje umiejętności.

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających szybką jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności, a na podstawie dostępnych wideo wyciągnąć przydatne wnioski. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów, a przede wszystkim obniżysz koszty jazdy po torze. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności. Będziesz mógł wykazać się przed sponsorami, których masz lub tymi których będziesz starał się pozyskać. Time Attack to najlepszy sposób na rozpoczęcie wyścigowej przygody.