Stop pijanym kierowcom

Już 07 września, w piątek, na ulice Warszawy wyruszy wyjątkowy, dwupokładowy autobus, który będzie jechał w rytmie rockowych przebojów zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów, z ich najnowszej płyty – ODRODZENIE.

stop1 stop2

 

Całą akcję rozkręca i nad jej przebiegiem czuwa zespół ZDOBYWCY PEWNYCH OSCARÓW oraz ich charyzmatyczny lider, Rock Anioł Rzeczpospolitej, Wojtek Jan Pytkowski.

Wspierać nas będą: Karolina Pilarczyk- królowa polskiego driftu oraz grupa motocyklowa z Fundacji Jednym Śladem –to najlepsza eskorta dla naszej kampanii.

Akcję kierujemy do wszystkich: fanów dobrego rockowego bitu, kierowców i pieszych, młodszych i starszych, matek i ojców, babć i dziadków.  Dwupiętrowy autobus rusza w trasę o 13:02, startujemy spod studia zespołu Zdobywcy Pewnych Oscarów przy ul. Majdańska 9. Jedziemy na spotkanie z gwiazdami i dziennikarzami na parkingu przy ul. Myśliwieckej 3/5/7, vis-a-vis radiowej Trójki. O 13:34 rozpocznie się rockowe granie oraz spotkanie ze znanymi i lubianymi twarzami polskiego show biznesu – gwiazdami, które mówią: STOP PIJANYM KIEROWCOM.

Głodnych wrażeń informujemy, że odwiedzi nas też mięsny jeż!!!

Z rockową punktualnością o 14:03 ruszamy w miasto. Pierwszy przystanek będzie na Rondzie de Gaulle’a, gdzie rozdamy kierowcom naklejki, broszurki i płyty ODRODZENIE. Potem ruszamy Al. Jerozolimskimi aż do ul. Emilii Plater. Na całej trasie będziemy robić dużo hałasu. Mijamy Hard Rock Café i zawracamy. Jedziemy do ulicy Marszałkowskiej, kierujemy się do Pl. Zbawiciela – to kolejny przystanek. Tutaj przesiaduje młodzież – przyszli kierowcy. Rozdajemy im ulotki i płyty.

I tak, o 15:11, dojeżdżamy w komplecie do parkingu na ul. Myśliwieckiej 3/5/7. To ostatni przystanek na naszej trasie i jednocześnie wielki finał. O godzinie 15:17 rozpocznie się spotkanie prasowe, na którym Wojciech Jan Pytkowski przedstawi założenia akcji. Zasady bezpiecznego ruchu wyjaśni przedstawiciel Komendy Stołecznej.

Dzięki alkogoglom, będzie można sprawdzić, dlaczego niebezpieczny jest świat „na podwójnym gazie”. Pokażemy także, jak można zamontować alkomat w samochodzie. A wszystko to przy rockowych rytmach z najnowszej płyty zespołu Zdobywcy Pewnych Oskarów.

Zapraszamy wszystkie media, aby aktywnie włączyły się i głośnio mówiły:

STOP PIJANYM KIEROWCOM.

Akcję wspierają:

– EMI MUSIC POLAND – wydawca płyty ODRODZENIE

– Fundacja ANIOŁY NIEBIOS – koordynator akcji STOP PIJANYM KIEROWCOM

– Fundacja JEDNYM ŚLADEM

 Całość spina: OHANA PRODUCTIONS – management grupy ZDOBYCWY PEWNYCH OSCARÓW