Pożegnanie lata w Domu Dziecka nr 10 w Warszawie

31

Fundacja Jednym Śladem ma przyjemność zaprosić motocyklistów i motocyklistki na spotkanie w Domu Dziecka nr 10 w Warszawie
Spotkania te zaczynają nam wchodzić w kalendarz, foto relację z poprzedniej akcji możecie zobaczyć tutaj.

Tym razem akcja ma na celu (poza dobrą zabawą) ułatwić dzieciakom powrót do szkoły. W placówce jest 80 dzieciaków w wieku od 2 do 18 lat.
I tu prośba do Was, jeśli możecie/chcecie wesprzeć placówkę to zamiast zabawek (dzieciaki mają ich nadto) zabierzcie ze sobą materiały szkolne: cyrkle, długopisy, piórniki, tornistry, książki itd, albo jakieś ubrania (prosimy tylko o godnie potraktowanie dzieciaków) takie codzienne i na apele szkolne, zimowe, jesienne i letnie, oraz środki czystości: mydła, szampony, inne kosmetyki osobiste tak dla maluchów jak i nastolatków.

Jeśli macie pomysł i możliwość zdobycia większej ilości upominków to chętnie pomożemy w organizacji i formalnościach, kontakt:

https://www.facebook.com/kozi.kozinski

https://www.facebook.com/martikacalka?fref=ts

A teraz najważniejsze szczegóły :
spotykamy się w MC Donalds przy ulicy Puławskiej ( róg z ulicą Pelikanów) niedaleko ośrodka o godzinie 10.30, wjedziemy razem, spotkanie będzie trwało w godzinach 11.00 – 15.00. W planie pokazy pierwszej pomocy, makijażystka (dziękujemy firmie OceanTrade za paczkę), pokazy sztuk walki, konkursy i zabawy.
PS: Prosimy o kulturalną jazdę – dzieciaki i tak nie maja lekko z sąsiadami, a i nam przecież zależy na dobrym wrażeniu.