Motomikołajki.pl 2018 X edycja – motocykliści dla dzieci

W sobotę, 1 grudnia, już dziesiąty raz spełniamy marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka, dając im niezapomniany i pełen atrakcji dzień. Tego dnia wystartuje największa grudniowa impreza motocyklistów w Warszawie – MotoMikołajki.pl!

Celem imprezy jest wywołanie uśmiechu i radości na twarzach podopiecznych. Gromadzimy się o 10.00 na błoniach PGE Narodowego, przy bramie nr 2. Zapraszamy wszystkich motocyklistów, ich pasjonatów i rodziny z dziećmi.

MotoMikołajki to przede wszystkim wspólny cel pomocy dzieciom z publicznych i rodzinnych domów dziecka oraz szereg atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy: poranne wejście dzieci na Zimowy Narodowy, parada MotoMikołajów ulicami Warszawy, mikołajkowe rozdawanie słodyczy, grupowe zdjęcie w kształcie choinki i wiele innych niespodzianek. Wybierzemy także najfajniejszego MotoMikołaja, najładniejsze MotoMikołajki, a oprócz tego najciekawiej ubranego Mikołajowego Motocykla.

Od 10 lat Fundacja Jednym Śladem stara się, aby jej podopieczni uwierzyli w bezinteresowne dobro drugiego człowieka. Trzeci rok z rzędu dzieci otrzymują indywidualne paczki, które są realizowane na podstawie listów, pisanych własnoręcznie przez najmłodszych. Tym samym, staramy się również zburzyć stereotypowe myślenie o motocyklistach.

Data i godziny wydarzenia: 1 grudnia 2018 roku,  godz. 8:00 -18:00
Organizator: Fundacja Jednym Śladem
Bilety: wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy – brama nr 2, Zimowy Narodowy, następnie Plac Zamkowy i Hula Kula
Wejście na wydarzenie:  PGE Narodowy – brama nr 2
Więcej informacji: www.motomikolajki.pl oraz Facebook
MotoMikołajki.pl X edycja – plan akcji
 
08.30-10.30 Dzieci korzystają z atrakcji na Zimowym Narodowym
10.00 Początek zbiórki MotoMikołajów przy Bramie nr 2 PGE Narodowego – sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, kramik MaoMam, koncert zespołu “Zła Wola”, Pit-Stop, Kaff and Race, Hulit – slide bike, samochody Złomobola, Jabłonna Straż Pożarna, typowanie do konkursów na NajMotocykl, NajMikołajkę, NajMikołaja.

10.15-30 Chętni MotoMikołaje wchodzą na górkę lodową na Zimowym Narodowym. Zbiórka przy bramie nr 1.

10:45 Powitanie dzieci.
12:15-12.30 Przejazd ulicami Warszawy na pl. Zamkowy (plac przed kościołem Św. Anny)
12:30-13:55 Atrakcje na pl. Zamkowym
– tworzenie choinki, grupowe zdjęcie uczestników imprezy
– wielka kwesta
– rozdawanie słodyczy przechodniom
– wybory NajMikołajki i NajMikołaja przy udziale dzieci z publicznych domów dziecka
– wręczenie nagród w konkursie na NajMotocykl, NajMikołajka i NajMikołaj
– Grochówka od Choppers Club
– MotoMikołajkowy kramik
– zabawy dla naszych małych gości

ok. godz. 14:30-15.00 Przejazd motocyklistów i podopiecznych pod Hula Kula (przygotowane atrakcje dla dzieci – kręgle, warsztaty naukowe, paintball laserowy, a na koniec posiłek )
Macie chęć wesprzeć akcję więcej, bardziej? Po atrakcjach na placu Zamkowym jedź z nami do Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta! Tam dzieci kończą swój dzień biorąc udział w atrakcjach, które dla nich przygotowaliśmy 📷 Dorzuć się do skarbony, która będzie czekała przed wejściem i zagraj z dzieciakami w kręgle 🤩👍🏍️

ok. godz. 18:30-19:00 Rozdanie prezentów i pożegnania z dziećmi