Jeden ślad, jedna droga, jedno życie

,,Jeden ślad, jedna droga, jedno życie” – bezalkoholowy piknik motocyklowy na Ursynowie

Burmistrz Dzielnicy Ursynów Piotr Guział serdecznie zaprasza mieszkańców na piknik motocyklowy pn. ,,Jeden ślad, jedna droga, jedno życie – bez alkoholu”. Impreza odbędzie się w sobotę 1 września na terenie przy ursynowskim ratuszu, al. KEN 61, w godz. 11.00 – 21.00.

W programie pikniku m.in. parada motocykli ulicami Ursynowa, prezentacja i wystawa zabytkowych jednośladów, widowiskowe pokazy stuntu i trialu motocyklowego, pokazy sztuk walki. Główną ideą pikniku jest promowanie trzeźwości i bezpieczeństwa na drodze – nie tylko motocyklistów, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Odwiedzający będą mogli obejrzeć pokazy pierwszej pomocy, wziąć udział w akcji krwiodawstwa, doświadczyć zderzenia na symulatorze, czy wykonać kilka kroków w alkogoglach.

Współorganizatorzy imprezy – kluby motocyklowe ,,The Irons MC Poland” oraz ,,Boruta MC Poland” przewidują również liczne atrakcje dla najmłodszych, m.in. pneumatyczny plac zabaw, miasteczko ruchu drogowego, konkursy, gry i zabawy.

Piknikowi towarzyszyć będzie koncert zorganizowany z okazji 25-lecia działalności scenicznej Andrzeja „e-molla” Kowalczyka, który o godz. 17-tej wystąpi z zespołem Zemollem oraz gośćmi: Markiem Piekarczykiem, Markiem Radulim i Krzysztofem „Jary” Jaryczewskim. Na scenie pojawią się także: Uliasha, zespół Wszyscy Byliśmy Harcerzami, Teatr Ognia, grupa perkusyjna Lombelicos, zaś o godz. 20.00 gwiazda wieczoru – Ania Rusowicz z zespołem.

Takiej okazji, by rodzinnie i bezpiecznie spędzić ostatnią sobotę wakacji, w motocyklowej atmosferze, po prostu nie można przegapić!

26