Dzień Dziecka z Policją rzeczną

Jak co roku gościliśmy podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Komisariat Rzeczny Policji. Po raz dwunasty funkcjonariusze komisariatu przygotowali dla dużych i małych wspaniałe atrakcje. Oprócz tradycyjnego rejsu motorówkami policyjnymi była możliwość nurkowania, strzelania, a nawet latania dronami. W programie pojawił się również pokaz ratownictwa drogowego, pokaz pierwszej pomocy i samoobrony. Dziękujemy za zaproszenie 🙂

Przejażdżki łodziami policyjnymi i ratunkowymi, a dla starszych dzieci także skuterami, pokazy sprzętu policyjnego, w tym quadów, poduszkowców, robota pirotechnicznego, ale też strzelnica pneumatyczna i elektroniczna. A oprócz tego nauka wyrabiania artefaktów i poszukiwanie skarbów pod kierunkiem archeologów z UW. Wszystko to czekało na uczestników Dnia Dziecka w Komisariacie Rzecznym w niedzielę 29 maja w godz. 11-16.

Od kilku lat obchody Dnia Dziecka, organizowane przez policjantów rzecznych, cieszą się opinią jednych z najlepszych w mieście. Nie bez powodu. Dobrze bawią się tu nie tylko najmłodsi, ale też ich rodzice. Duzi chłopcy i duże dziewczynki z entuzjazmem porównywalnym do dziecięcego oglądają policyjny sprzęt wodny, pokazy samoobrony i próbują swoich sił w strzelaniu.